הזמנה לישיבה

צוות סוהו מייעץ – איך בוחרים מערכת ישיבה

 

הסלון הוא מרכז הבית, מרחב החיים המרכזי. בסלון מתקיימות מגוון של פעילויות במהלך היום: המשפחה מבלה בו את שעות הפנאי, פגישות עם אורחים וחברים, צפייה בטלוויזיה, שיחות, האזנה למוסיקה ועוד.
כיום, עיצוב מערכות ישיבה קליל יחסית, הריפוד מגוון בצבעים ובחומרים, רחיץ וקל לניקוי.

 

מערכת הישיבה היא פריט מרכזי בריהוט סלון הבית.

בעבר נהוג היה לרהט את הסלון במערכת ישיבה 3+2+1 כלומר כורסא בודדת, ספה דו מושבית וספה תלת מושבית. כיום נהוג להחליף סלון כל מספר שנים.
סוהו מציעים ללקוחותיהם ספות בעלות חלקים מודולריים להתאמה אישית בעיצובים הנובעים מאופיו של החדר ומאופי השימוש של הלקוח ברהיט. אם חלל הסלון הוא גדול ניתן לשלב מערכת ישיבה שכוללת מספר ספות בשילוב עם כורסאות. לסוהו צוות מקצועי שיודע להתאים תפיסה עיצובית שלמה לאופי הלקוח.
ניתן למצוא ספות ההופכות למיטה זוגית וספות מתכווננות לנוחות מרבית.
עוד שחקן חזק בתחום מערכות הישיבה הוא מערכת ישיבה פינתית. ניתן לסדר אותן בצורות שונות המתאימות לפינות החלל.
השזלונג הוא פריט ריהוט נוסף המשתתף בעיצוב חלל הסלון. מגיע ברוחבים שונים, עם ידיות וללא – לרביצה נוחה ומזמינה.

 

מגוון הכורסאות בסוהו מתחלק לכורסאות מעוצבות וכורסאות טלוויזיה.
הכורסאות מעוצבות בצורה מרובעת קובייתית או בצורה עגולה בהתאמה לספה ולחלל החדר. שפע הטקסטורות והבדים מאפשר אינסוף של אפשרויות ועיצובים.

 

מאחר ונעשה שימוש יומיומי ואינטנסיבי במערכות הישיבה חשוב להקפיד על איכותן, לבחור ריפוד מבד פרקטי ועמיד, ולשקול את כל ההיבטים הקשורים לעיצוב הפנים, לנראות החדר ונוחות הישיבה. בסוהו מקפידים מאוד על איכות המוצרים בלי לפגוע בנוחות הישיבה.
לכל סוג ריפוד היתרון שלו. מערכות ישיבה מעור נראות יוקרתיות ואלגנטיות. העור קל לניקוי ונותן תחושה נעימה ומפנקת בישיבה עליו.
מערכות ישיבה מבד מביאות צבעוניות מגוונת ועשירה. כיום בדי הריפוד איכותיים, דוחי כתמים וניתנים לניקוי ורחיצה. לעיתים ניתן להוריד את בדי הריפוד לניקוי .

 

מערכות הישיבה של סוהו בעיצובים ייחודיים וחדשניים מעניקות לחדר בו הן מוצבות אופי מיוחד ומרגש ומותאמות לטעמו של הלקוח ולמבנה החלל אליו הן מיועדות.

חושבים לצאת כי העיצוב ההורס
שלנו עשה לכם חם?
היכנסו לאתר המאווררים שלנו ותנשמו לרווחה.
יש לנו מבצעים מטורפים שחבל לפספס!
זקוקים לעזרה בבחירת המוצר?