התחדשות לחגים

בכל שנה מחדש קיימת התלבטות כיצד לחדש את הבית ואת המשרד, ואתם מוזמנים לעיין בכמה עצות וטיפים כאן שיכולים לעזור. בדרך כלל מתחילים לחשוב על עיצוב והתחדשות לאחר שהיה לכם זמן בקיץ להיפטר מחפצים ורהיטים ישנים ולערוך רשימת מצאי של כל מה שראוי להישאר. יש רהיטים ואביזרים שיכולים כמובן לעבור חידוש וצביעה מחדש כדי להתאים לתפקידם החדש, אבל לא תמיד זה אפשרי.  כשאין ברירה, כשמבינים שהפעם אי אפשר למחזר או לתקן, זה הזמן לבחור רהיטים מעוצבים שיחדשו את הבית לחגים.

להתחיל בחדרי השינה

המקום החשוב ביותר לחדש ולבדוק אם עדיין אפשר להסתפק במה שיש הוא חדר השינה. חדר השינה של הילדים יכול להתעדכן מדי שנה לפי גיל הילד ולהוסיף לו רהיט שמתאים לגילו או להחליף את המיטה שלו. זה גם המקום שבו מחדשים בכל מקרה אם המשפחה מתרחבת ולכן כדאי לבדוק היטב את המקום ואת סידור הרהיטים בחדר אם אפשר לשנות משהו, להוציא רהיט שאינו נחוץ ולהכניס מיטה טובה יותר.

עדכון שולחנות כתיבה חיוני

כמו כן, יש לעדכן את שולחנות הכתיבה והכיסאות של הילדים כדי שיתאימו לגילם ולצרכים שלהם. אם התחילו ללמוד בבית הספר זה הזמן למצוא להם שולחן וכיסא מתאים שישמור על השלד והגב שלהם בזמן הגדילה. אם הילדים כבר הפכו לבני נוער שתפו אותם בבחירה ואולי ירצו להחליף למיטה וחצי ולהוציא ריהוט מיותר ולהכניס במקומו פופים לחבר’ה לאירוח. חשבו על האפשרות של מיטה נפתחת למקרים כאלה שבהם חברים של הילדים נשארים לישון. הפעם תוכלו להסכים שיישארו כי לא יצטרכו לישון על מזרן מונח על הרצפה.

סלון חדש, נוחות גדולה יותר

כשהמשפחה גדלה והזמן עובר מעריכים הרבה יותר את הנוחות הגדולה שבסלון שמאפשר לשבת בצוואת שעות מבלי לזוע באי נוחות. היום אנחנו מוצאים מגוון עצום של ספות שמתאימות לאנשים בעלי טעמים שונים אבל שאיפה אחת משותפת – לשבת מבלי להרגיש את הגב ואת העצמות דואבות לאחר יום עבודה ארוך, ולהתרווח על ספות שמקבלות את פניכם ברכות אך יציבות. היום אנשים לא מוכנים להתפשר יותר על הנוחות ועל האיכות של זמן המשפחה וזה מתבטא גם בבנייה טובה יותר של רהיטים מעוצבים יפה אבל נכונים גם אורתופדית. כמו כן, חשוב לשים לב לחומרים שמתאימים לישיבה כזאת על בד נושם שאינו מציק בחום הישראלי. למרבה השמחה גם הסגנונות של העיצוב מגוונים ומציעים לכל אחד את הטעם שלו בסלון.

ספות מכל סוג להתחדשות

אם החלטתם להתחדש במערכת ישיבה שלמה לגמרי תוכלו לבחור בין הספות הפינתיות אם הן מתאימות למבנה הסלון שלכן, או למערכת ספות וכורסאות לפי בחירתכם. חשוב לזכור שאם אתם רוצים לשלב גם בין דגמים שונים שמצליחים להשתלב לאוסף אקלקטי אבל כזה שזורם בהרמוניה. אתם יכולים לשלב בין כמה רהיטים מעוצבים לבחירתכם. זה יכול להיות אלמנט עיצובי מרתק כדי למשוך את תשומת הלב ליד ספה גדולה או שתי כורסאות שונות שעומדות אחת ליד השנייה מול ספה מרשימה ומסיבית שתופסת את מרכז הסלון.

כונניות ושידות כתוספת עיצובית מעניינת

הפריטים הקלים והנוחים ביותר לחידוש הם בדרך כלל ריהוט משלים או רהיטים קטנים שנוספים כדי להיות שימושיים מאוד מבלי לפגוע בקו העיצובי. כונניות ושידות יכולות להיות פריט מאוד ייחודי אם בוחרים פריט עתיק או וינטג’י. אפשר גם לבחור בפריט שמעוצב בסגנון רטרו כדי להוסיף קצת אופי ועניין לחדר. זהו הרהיט שעליו אפשר להניח אגרטל יפה או מנורה מיוחדת, או כלי לפירות וכן הלאה. שידה יכולה לשמש גם לבגדים וגם לכלים שונים ולכן להתאים גם לחדרי השינה וגם לסלון ולפינת האוכל.

פינת האוכל שלכם מתאימה לכם?

אם המשפחה התרחבה בוודאי תרצו להתאים גם את פינת האוכל ולמצוא מקום לכולם. מומלץ להתאים את פינת האוכל גם לסגנון העיצובי שלכם אבל גם למקום שיש לכם. אתם רוצים שיהיה מספקי מקום מרווח לשבת בנינוחות וגם להסתובב מסביב לשולחן. את הכיסאות בחרו לפי הנוחות בעיקר. בדקו באולם התצוגה האם נוח לכם לשבת עליהם ואם אתם אוהבים לארח הרבה בוודאי תדעו מיד עד כמה זה מתאים לכם ולסגנון החיים שלכם. זכרו שהיופי אינו בא על חשבון הנוחות לעולם.

חושבים לצאת כי העיצוב ההורס
שלנו עשה לכם חם?
היכנסו לאתר המאווררים שלנו ותנשמו לרווחה.
יש לנו מבצעים מטורפים שחבל לפספס!
זקוקים לעזרה בבחירת המוצר?